fast-seal

Plomby Fast Seal

fastseal-sp

Plomby Fast Seal SP

Univerzální stahovací plomba

Navzdory svým malým rozměrům je plomba Fast Seal poměrně silná. Je tomu tak částečně díky kovovému uzamykacímu mechanismu, který slouží k zajištění. Plomby Fast Seal jsou dostupné v polypropylenovém (PP) nebo nylonovém provedení. Vlastnosti nylonového materiálu plombu zesilují a dodávají jí lepší pevnost než PP materiál.

Plomby Fast Seal lze snadno použít ke všem aplikacím pro malá zařízení, která vyžadují zabezpečení, například kazety v bankomatech a pokladny, u kterých jsou plomby Fast Seal široce využívány.

Odolný nylonový nebo PP bezpečnostní proužek dává uživateli možnost využít sílu odpovídající různým aplikacím.

Prvky plomby Fast Seal

fast-seal
  • Plomby Fast Seal jsou opatřeny permanentním, laserem vyleptaným označením názvu, loga, pořadových čísel a čárového kódu. Laserové označení nabízí nejvyšší stupeň bezpečnosti a nelze jej odstranit ani vyměnit.
  • Pohyblivý kovový klip je pevně zajištěn uzávěrem, který zaručuje velkou uzamykací sílu a zabezpečení.
  • Barevné kódování je umožněno při použití kombinací barevných plomb nebo barevných uzávěrů.
  • Odolný nylonový nebo PP bezpečnostní proužek dává uživateli možnost využít sílu odpovídající různým aplikacím.
  • K trvalém připevnění uzávěru k plombě Fast Seal se používá technologie spojování tepelným tvarováním. Termoplastické spoje nelze rozříznout ani jinak násilně otevřít, aniž by nezůstaly přítomny jasné důkazy neoprávněné manipulace.

Prvky plomby Fast Seal typu SP

fastseal-sp
  • Plomby Fast Seal typu SP jsou opatřeny permanentním, laserem vyleptaným označením. Laserové označení nabízí nejvyšší stupeň bezpečnosti a nelze jej odstranit ani vyměnit.
  • K trvalém připevnění uzávěru k plombě Fast Seal typu SP se používá technologie spojování tepelným tvarováním. Termoplasticky propojené části jsou spojeny natolik silně, že je nelze rozříznout ani násilně otevřít, aniž by nezůstaly přítomny jasné důkazy neoprávněné manipulace.
  • Kovový klip poskytuje tenkým a pružným proužkům vyšší pevnost.
  • Barevné kódování je umožněno při použití kombinací bílých plomb a barevných uzávěrů. Pohyblivý kovový klip je pevně zajištěn uzávěrem, který poskytuje velkou uzamykací sílu a zabezpečení.

Telefon: + (361) 481- 0648